ARAÇ KİRALAMA (RENT A CAR) HUSUSLARI

Araç Kiralama belirli zaman aralıklarında ulaşım ihtiyacınızı gideren ve son zamanlarda oldukça popüler olan bir olgudur. İsterseniz günü birlik isterseniz de uzun vadeli olarak araç kiralayabilirsiniz. Araç Kiralama , diğer adı ile Rent A Car ekonomik ve zamansal olarak harika avantajlar içermektedir. Bazen tatile gitmek için, bazen seyahat gerektiren işler için bazen ise acil durumsal için kiralama yapılabiliyor. 

Rent A Car sektörünün oldukça genişlediği bu dönemlerde hem kiralayan kişinin hem de kiralanan kurumun zarar görmemesi için dikkat edilmesi gerekenleri aklınızdan çıkarmayarak olası problemleri engelleyebilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken bir takım hususları şöyle sıralayabiliriz;

1- Yasal izni olan firmaları tercih edin; Araç kiralarken mutlaka araç kiralama izni ve belgelerini alan işletmeleri tercih edin. Aksi taktirde başınıza olmadık işler gelebilir.

2- Araç kiralarken mutlaka sözleşmenizi yapın; Araç kiralarken şartların ve kuralların açıkça belirtildiği Rent A Car sözleşmesini mutlaka yapın. Bu sözleşme olası bir problemde hem sizin hem de işletmecinin haklarını korur.

3- Araç kaskosunun ve Rent A Car kaskosunun tam olduğundan emin olun; Araç kiraladığınız işletmenin hem araç kaskosunun hem de Rent A Car kaskosunun bulunduğundan emin olun. Rent A Car kaskosu olmayan bir işletmeden araç kiraladığınız taktirde, kaza yapmanız durumunda araç kaskosu olsa dahi bazı masraflar size kalabilir. 

Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Merkezi Lokasyonlar

Size en yakın merkezi lokasyonlarımızdan aracınızı teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.